به فروشگاه اینترنتی ستارو خوش آمدید

فروشگاه اینترنتی ستارو از سال 1399 با شروع فعالیت خود به عنوان فروشنده در سایت های مختلفی نظیر دیجیکالا، با سلام، تیمچه وفروشگاه های های مشابه پا به دنیای فروش اینترنتی گذاشت. در طی یک سال و با تلاش فراوان به یکی از فروشندگان موفق در همه پلتفرم ها تبدیل شد و در نهایت در سال 1400 تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقل خود گرفت.

با ثبت فروشگاه در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی به جمع فروشگاه های ثبت شده کشور پیوستیم و در تلاشیم با ارائه خدماتی در خور مردم عزیز ایران، قسمت کوچکی از جمع بزرگ ارائه کنندگان اینترنتی کالا ها در ایران عزیزمان باشیم. در همین راستا از شما هموطن گرامی تقاضا داریم درصورت مشاهده هرگونه مشکل و همچنین درصورت داشتن هرگونه پیشنهاد، با ثبت آنها در پنل کاربری خود به عنوان “تیکت” ما را در هر چه بهتر نمودن خدماتنمان یاری کنید.

در فروشگاه ستارو سعی ما بر این است تا با گرد آوری محصولات متنوع با قیمت های رقابتی برای شما هموطن گرامی بستری جهت خرید و تهیه کالاهای مورد نیازتان را فراهم کنیم. در این فروشگاه علاوه بر کالاهای مربوط به آشپزخانه که قسمت اصلی فعالیت ماست، کالاهای دیگری نظیر لوازم خیاطی، لوازم دکوری، خوشبوکننده ها، پادری ها، لوازم تحریر و لوازم بسته بندی مورد نیاز در منزل، کالاهای تزیینی دیواری و رومیزی، مصنوعات چوبی و تمامی اقلام دیگر که نیاز شما و منزلتان است ارائه می شوند.

پس همین الآن به فروشگاه بروید و از کالاهای متنوع ما بازدید کنید.