تحویل اکسپرس فروشگاه ستارو چیست ؟

ستارو در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :

کالای خریداری شده در انبار اصلی موجود باشد.

در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار پشتیبان به انبار اصلی به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

پرداخت در محل

فروشگاه ستارو طرف قرارداد شرکتهای لجستیک متعددی می باشد و شما میتوانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد بدلیل عدم پشتیبانی شرکت های طرف قرارداد ممکن است امکان پرداخت سفارش در محل یا شهر شما وجود نداشته باشد.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که با پیک موتوری ارسال میشود ، طی ۸ ساعت تحویل شما خواهد شد.

 بنابراین توصیه می‌شود اگر قصد خرید محصولات مختلفی را دارید ، چنین کالاهایی را در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت کنید تا سایر کالاهای درخواستی طبق برنامه زمانی مورد نظر شما ارسال شوند و تنها کالاهایی که امکان ارسال هوایی نداشته‌اند، دیرتر دریافت شوند.

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

– لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین تحویل شرکت های لجستیک در محل کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

– ماموران تحویل کالا اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

– در صورتی که کالای خریداری شده شکستنی یا حساس میباشد ، برای تست سلامت از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارید، استفاده کنید و در صورت وجود خرابی از تحویل گرفتن بسته خودداری فرمایید و با بخش خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– لازم است در شهر تهران تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– در صورت ارسال توسط تحویل سریع ستارو، لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

-هزینه ارسال سفارشات  بصورت سیستمی محاسبه و در فاکتور لحاظ میگردد.

– در صورتی که شما در تهران نیستید ، سفارش شما با پست پیشتاز و طی   4   روز کاری تحویل شما خواهد شد.

– هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی  پست محاسبه میشود.

– ارسال کالاهای سنگین و حجیم :

– اگر کالای شما جزء کالاهای سنگین باشد در تهران بسته به وزن و ماهیت کالا از ۷۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان و در شهرستان توسط باربری بصورت پس کرایه  ارسال میشود(هزینه ی ارسال تا باربری برای این دسته از کالاها بصورت جداگانه لحاظ میگردد).

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

– باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
– روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل   روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. “این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”